zdjęcie z koncertu / fot. Barbara Wicher

Bieżący rok to trudy czas naznaczony epidemią, która najbardziej dotknęła kulturę. Jednak dzięki determinacji, wspaniałej współpracy, przychylności oraz życzliwości naszych wiernych fanów udało się zrealizować bardzo bogaty program kulturalny.

MGOK: Nabór na zajęcia

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Margoninie rozpoczyna nabór na zajęcia.

"Narodowe Czytanie" 2020

Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Margoninie zaprasza do filii bibliotecznej w Lipinach na tegoroczną akcję "Narodowego Czytania"... - szczegóły na plakacie.

Otwarcie filii bibliotecznej w Lipinach

Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Margoninie zaprasza na uroczyste otwarcie nowego obiektu kulturalnego - filii bibliotecznej w Lipinach.

Wyjątkowo i kameralnie

Kolejna muzyczna niespodzianka w Margoninie. Mimo tak trudnych dla wszystkich okoliczności organizatorzy wydarzeń kulturalnych nie zwalniają tempa. Wręcz przeciwnie. W niedzielę 14 czerwca w klimatycznym budynku Starej Gazowni w Ośrodku Kultury odbył się koncert transmitowany online oraz z udziałem publiczności.

Wróciły zajęcia w MGOK

Od 18 maja wznowiono zajęcia edukacyjne dla dzieci w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Margoninie. Przestrzegając obecnych obostrzeń warsztaty odbywają się w mniejszych grupach z zachowaniem wszelkich środków ostrożności.

Drugi koncert online w MGOK

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Margoninie podążając za popularnym trendem już po raz kolejny zorganizował koncert online.

Olga Tokarczuk i nowe nabytki książkowe w Bibliotece w Margoninie

Zapraszamy czytelników do bibliotek w Gminie Margonin po nowe tytuły książek naszej noblistki Olgi Tokarczuk. Nasz księgozbiór zwiększył się o 51 egzemplarzy jej autorstwa.