Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury zaprasza na koncert muzyki etnicznej Grupy GOT.

31 lipca na pomoście na Jeziorze Margonińskim odbędzie się koncert orkiestry wraz z występem pary tanecznej.

przesyłam plakat dotyczący spotkania autorskiego z Adamem Bieleckim

Wspaniały himalaista, alpinista, taternik, podróżnik!

Spotkanie autorskie"Szczyt Marzeń - moja droga na K2" Adama Bieleckiego już 28 czerwca o godz. 19:00 w budynku "Starej Gazowni" MGOK!

Koszt wejściówki - 20 zł.

Plakat - V Pałucki Festiwal Orkiestr Dętych w Margoninie

Festiwal będzie gościł pięć orkiestr: Orkiestrę Reprezentacyjną Straży Granicznej z Nowego Sącza, Orkiestry Wojskowe z Koszalina i Świnoujścia, Orkiestrę Policji z Wrocławia i Orkiestrę "Echo Gór" z Kasinki Małej. 19 czerwca przewidziane są koncerty orkiestr zaczynające się od godz. 18:00, a w niedzielę od godz. 15:00 odbędzie się pokaz musztry paradnej. Całość tego dwudniowego wydarzenia odbędzie się na Rynku w Margoninie.

plakat dot. koncertu zespołu Arka Noego

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Margoninie w dniu 3 czerwca 2021 r. o godz. 15:00 na Rynku organizuje koncert zespołu Arka Noego z okazji Dnia Dziecka. Dostępne będą też różne atrakcje dla maluchów jak animatorzy, stoiska ze smakołykami i zabawkami, stanowiska z grami i wiele innych.

miniatura plakatu informacyjnego dot. koncertu z okazji Dnia Kobiet

Koncert, który odbędzie się 14 marca o godz. 18:00. Będzie możliwość pobrania wejściówki w biurze MGOK i oglądania transmisji na żywo na naszym Facebooku i w telewizji kablowej na kanale 21. Będzie także obowiązywał limit miejsc (50 osób). Wystąpi Jan Adamczewski (saksofon) wraz z zespołem.

W ramach działania projektu „Realizacja lokalnych strategii rozwoju kierowanych przez społeczność” Priorytetu 4 „Zwiększenie zatrudnienia i spójności terytorialnej”, objętego Programem Operacyjnym „Rybactwo i Morze”, Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Margoninie zakupi sprzęt estradowy i komputerowy.

grafika ferie zimowe z MGOK

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury organizuje ferie zimowe dla dzieci, trwające od 4 do 15 stycznia 2021 w godzinach 10:00-13:00. W trakcie spotkań będą organizowane warsztaty artystyczne, wspólne gry i zabawy. Zapisy możliwe są do 5 stycznia 2021 w biurze MGOK, telefonicznie pod nr 672846119 lub e-mailem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.