miniatura plakatu informacyjnego dot. koncertu z okazji Dnia Kobiet

Koncert, który odbędzie się 14 marca o godz. 18:00. Będzie możliwość pobrania wejściówki w biurze MGOK i oglądania transmisji na żywo na naszym Facebooku i w telewizji kablowej na kanale 21. Będzie także obowiązywał limit miejsc (50 osób). Wystąpi Jan Adamczewski (saksofon) wraz z zespołem.

grafika ferie zimowe z MGOK

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury organizuje ferie zimowe dla dzieci, trwające od 4 do 15 stycznia 2021 w godzinach 10:00-13:00. W trakcie spotkań będą organizowane warsztaty artystyczne, wspólne gry i zabawy. Zapisy możliwe są do 5 stycznia 2021 w biurze MGOK, telefonicznie pod nr 672846119 lub e-mailem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

plakat koncert kolęd 2020

Koncert z 26 grudnia został przeniesiony na 27 grudnia i jest połączony z koncertem kolędowo-patriotycznym. Wszelkie informacje na plakacie.

plakat Koncert Kolęd

26 grudnia 2020 roku w kościele pw. św. Wojciecha w Margoninie po Mszy Św. o godzinie 11:30 odbędzie się koncert kolęd w wykonaniu Jacka Szwaja i Magdaleny Skoczylas-Szwaj.

plakat Moc dobra

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Margoninie organizuje świąteczną zbiórkę żywności i artykułów przemysłowych dla osób starszych i samotnych zamieszkałych na terenie Miasta i Gminy Margonin.

zdjęcie z koncertu / fot. Barbara Wicher

Bieżący rok to trudy czas naznaczony epidemią, która najbardziej dotknęła kulturę. Jednak dzięki determinacji, wspaniałej współpracy, przychylności oraz życzliwości naszych wiernych fanów udało się zrealizować bardzo bogaty program kulturalny.

MGOK: Nabór na zajęcia

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Margoninie rozpoczyna nabór na zajęcia.

"Narodowe Czytanie" 2020

Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Margoninie zaprasza do filii bibliotecznej w Lipinach na tegoroczną akcję "Narodowego Czytania"... - szczegóły na plakacie.