herb Miasta i Gminy Margonin

Szanowni Państwo,

LUX MED jeden z największych od lat realizatorów Programu Profilaktyki Raka Piersi w ślad za ogólnopolską kampanią promocyjną Ministerstwa Zdrowia pn. Planuję Długie Życie zaprasza na bezpłatne badania mammograficzne.

herb Miasta i Gminy Margonin

Pragniemy poinformować, że od poniedziałku dnia 19 kwietnia 2021 r. czynna będzie kasa Urzędu, gdzie będzie można dokonać wpłaty należności na rzecz Gminy Margonin, a także dokonać opłaty za wodę i ścieki na rzecz Zakładu Usług Komunalnych w Margoninie Sp. z o. o.

logo Wielkopolskiej Izby Rolniczej

UWAGA ROLNICY! Wielkopolska Izba Rolnicza przypomina, że od 15 marca do 17 maja br. włącznie trwa kampania składania wniosków o płatności obszarowe.

zdjęcie przedstawiające ręce osoby w podeszłym wieku

W Wielkopolsce emeryturę wyjątkową pobiera 240 osób, które ukończyły 100 lat życia. Na terenie pilskiego oddziału ZUS najstarszy z dostojnych Jubilatów ma 105 lat. Natomiast najstarsza stulatka w naszym województwie obchodziła w tym roku 111 urodziny.

herb Miasta i Gminy Margonin

Ogłoszenia (BIP)

logo Wielkopolskiej Izby Rolniczej

Wyłączenie dostępności: art. 3 ust. 2 pkt 5 lit a) ustawy z dnia 4 kwietnia 2019 r. o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych (Dz.U. 2019 poz. 848)