herb Miasta i Gminy Margonin

W dniu 19 października 2021 r. (wtorek) o godzinie 13.00 odbędzie się Sesja Rady Miasta i Gminy Margonin.

Dostęp oraz materiały dostępne będą na stronie margonin.esesja.pl

infografika Zdrowa Aorta

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy na bezpłatne badanie USG aorty brzusznej w Wielkopolskim Programie Zdrowotnym ZDROWA AORTA, które odbędzie się w dniach 12.11.2021 i 03.12.2021, w Szpitalu Powiatowym w Chodzieży przy ul. Stefana Żeromskiego 29, w Poradni Specjalistycznej.

fragment plakatu informacyjnego WFOŚiGW

W sobotę, 16 października br. w siedzibie WFOŚiGW w Poznaniu organizowany będzie Dzień Otwarty Programu Priorytetowego Czyste Powietrze.

Wszystkich zainteresowanych Zapraszamy

logo ZUS

Przedstawiciele Zakładu Ubezpieczeń Społecznych nie będą odwiedzali sąsiadów klientów ZUS i prosili ich o informacje na temat kontrolowanej osoby na zwolnieniu lekarskim. Zakład nie będzie też mógł wystąpić do operatora sieci komórkowej, ani banku o informacje na temat ich klientów.

logo ZUS

Temat: Poznaj e-usługi w ZUS

Termin: 2021-10-13 r., godz. 12.00–14.00

zdjęcie Marcina Porzucka przemawiającego z mównicy

Poseł na Sejm Marcin Porzucek odwiedził inwestycje dofinansowane ze środków rządowych realizowane na terenie gminy Margonin. W Klotyldzinie dobiega końca budowa ulic: Jagodowej i Grzybowej realizowana dzięki wsparciu z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych w ramach wydzielonych środków dla gmin, gdzie funkcjonowały dawne państwowe gospodarstwa rolne.

logo ZUS

Zakład Ubezpieczeń Społecznych z urzędu przeliczył, na korzystniejszych zasadach, przyznane w tym roku, czerwcowe emerytury. Środki trafiły już na konta pierwszych emerytów.

herb Miasta i Gminy Margonin

Szanowni Państwo,

Stowarzyszenia „Dolina Wełny” w związku z podpisanie Umowy ramowej z Samorządem Województwa Wielkopolskiego, zobowiązana jest do monitorowania realizacji Lokalnej Strategii Rozwoju. W związku z powyższym w imieniu Zarządu Stowarzyszenia „Dolina Wełny” zwracamy się z prośbą o zamieszczenie na Państwa stronie internetowej linku do ankiety badającej Poziom satysfakcji mieszkańców na okres 10 dni.

Ankieta ma na celu pozyskanie informacji na temat warunków życia w Państwa Gminie.

Ankieta jest anonimowa.