Zjeżdżalnie wodne czynne

Miło nam poinformować, że zjeżdżalnie wodne są już czynne od wczoraj, codziennie w godzinach 10:00-18:00.

„ODJAZDOWY BIBLIOTEKARZ 2019” w Margoninie

W sobotę 6 lipca 2019 roku odbył się zorganizowany przez naszą bibliotekę po raz piąty rajd rowerowy Odjazdowy Bibliotekarz. Jest to ogólnopolska akcja skupiająca bibliotekarzy, czytelników oraz wszystkich sympatyków słowa pisanego i rowerów.

Golden Wake Tour 2018 - plaża Margonin

W dniach 20-21 lipca 2018 r. Burmistrz Margonina zaprasza na Międzynarodowe Zawody Wakeboardowe Golden Wake Tour 2018, które odbędą się na Jeziorze Margonińskim.

Koniec sezonu piłkarskiego

Niestety kolejną przegraną 1:0 z Zamkiem Gołańcz seniorzy Leśnika pożegnali się z sezonem 2017/2018. Nie zmieniło to sytuacji naszej drużyny - rozgrywki okręgówki kończymy na stabilnej 6. pozycji w ligowej tabeli.

WakePark Margonin - komunikat

W dniu 30.06.2018 Wake Park Margonin czynny do godziny 16.00 z powodu przygotowań do pokazu fajerwerków oraz koncertu na plaży.

Rajd rowerowy Odjazdowy Bibliotekarz

Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Margoninie zaprasza do udziału w czwartym już rajdzie rowerowym “Odjazdowy Bibliotekarz”...

Koniec pasma wygranych Leśnika Margonin

Po serii ośmiu meczów bez porażki, Noteć Czarnków zastopowała pędzącego Leśnika wygrywając z nami 4:2. Był to najsłabszy mecz naszego zespołu w tej rundzie.

Prace przy zjeżdżalniach wodnych

Rozpoczął się kolejny etap budowy dwóch nowych zjeżdżalni wodnych na plaży w Margoninie. Zamontowano już pierwszy element nowej atrakcji.